Ledíkovy stránky

Nevěř lidem, že se zachovají dobře. To, že se tak zachováš ty, ještě neznamená, že se tak chovají všichni. (By Kami)

Kecačka

Z diskuze...

Glosy a jednorázovky

Glos č.10

Pod šedou barvou se skrývám já a pod oranžovou Huhu(Chobot,Zubatá..)

.kapitola-(Miluji) Sežeru ho? (Nemá to být náhodou 3.kapitola? O.O)(Neptej se)

Potom,co Albus Brumbál napadl na Harryho (jasně, úplně to vidím, Albus by opravdu napadl Harryho)(zapoj fantazii, podle autorky je to schnilej dědek bez špetky citu),tak se na ustředí Fénixova řádu neobjevil.(Který z těch dvou?)(Chobot přeci. Ale už tam jedu *startuje Bagr a  řítí se stodvacítkou k Fénixově řádu*)Nikdo neměl ponětí,kam mohl odejít (muhehe),ale moc o tom ani nepátrali.(Jasně…Ron a Hermiona by určitě nepátrali)(Když je někdo podplatí...)

Remus poskakoval (hopity hop, jako králíček na Velikonoce) kolem Harryho,který ležel na posteli(Přestal po tom, co hlavou narazil do mojí pěsti)(*mne si ruce a čeká, kdy přijde její chvíle*).Pomalu se uzdravoval (zas taková rána to nebyla)(není všem dnům konec).Jak velké,tak i malé ranky se mu otevřely ještě víc, zhnisaly a on umřel (zacelili),jen na duši měl zmatek(To jsem nebyl já…opravdu!)(Pšššt! Přeci mě neprozradíš!).Nevěděl,co si má myslet o řediteli (ještě kdyby tak autorka nadělila Harrymu mozek, to by bylo pošušňáníčko).Důvěřoval mu celý svůj život.Brumbál byl jako jeho děda (tohle by se dalo dát do jedné věty…nemyslíš Huhu?)(Dalo, ale nač to vysvětlovat někomu, kdo stejnak napíše "Hari"?).A teď neměl nikoho kromě Remuse a ještě svých přátel (vždyť má mě!).A to také nemluvil o Voldemortovi (*brousí paličku*).Na to,co se stalo pořád musel myslet.Bylo to už 14dní,kdy byl u Voldemorta.Ani nevěděl jestli to byl sen nebo ne.(Doufej, že to byl jen sen…i když nevím, co se stalo, tak raději doufej, že to byla jen malá , neškodná noční můra)(Opravdu nechtěj vědět. "Milostná" scéna s Voldym to je... něco jako Volďák ve sprše :D)

Harrymu se to zdálo až moc dlouhý.Ležel v posteli nejméně 14dní a Remus říkal,že ho pustí za 2 dny.Hned potom,co ho ředitel napadl odešel z Bradavic.Ředitelka byla Profesorka McGonagallová.Harmiona  (kdo?)(atrapa chytré a úžasné Hermiony) s Ronem mu dávali pravidelné hlášení,co se děje na ústředí řádu(*vzpomněla si na M.A.S.H. a ten jejich sexy rozhlas, který daboval Lábus*).

,,Remusi..."křikl na vlkodlaka chlapec (bez vykřičníku).,,Ano?"vykoukla ze dveří hnědá hlava  na kůlu, který za rohem držela Chobot.,,Už můžu vylézt?" (Jo, jo, jo! Pojď palička je celá nedočkavá!)usmál se nevinně Harry.Remus si povzdechl a přešel k posteli.,,Dobrá...,ale pokud tě uvidím běhat po chodbách,tak se vracíš zpět do postele."pohrozil mu prstem.Chlapec šťastně přikývl a jemně ho vystrčil ze dveří,aby se mohl převléct.Přešel ke skříni a vytáhl modrý tričko s černými jeany (translate please!)(slovník zdrhnul...).Rychle je hodil na sebe a vyšel ze dveří na prázdnou chodbu .Usmál se a sešel po schodech ke kuchyni (kdyby se neusmál, tak by dolů nemohl?)(Stejně za chvíli zemře).Vešel dovnitř.Všichni členové řádu seděli za stolem a radili se.Harmiona (oh?!) s Ronem seděla na kraji stolu a něco zapisovala do pergamenu.(Kdo to je ta Harmiona?!)

,,Harry!"vykřikla paní Weasleyová. (a pustila si do bombarďáku)(a Chobot to dala vypít Harrymu, který na následky otravy zemřel)

Všichni v kuchyni stočili své pohledy k Harrymu.,,Jak to čárka ČÁRKA :D že nejsi ještě v posteli? dala si ruce v bok.,,No..."ani nedořekl větu a přes záplavu hnědých vlasů nevidě.(které se ho snažily zadusit * fandí vlasům *)(*pomáhá vlasům*),,Harmiono...udusíš mě." (to nebyla HARMIONA, to jsem byla já!)usmál se na kamarádku.(Masochista…mu se to dušení beztak líbí),,Harry,jsem tak ráda,že jsi už tady s námi."Ron přešel k Harrymu a poplácal ho po rameně kladivem. Bagr se vřítil do kuchyně a zabil celé to divné společenství.

,,Remus mě pustil dřív."pohodil hlavou směrem k Remusovi(.), který před hlavou uhnul. A já ji nabodla na kůl, k té Remusově palici.Paní Weasleyová se pohoršeně podívala na Lupina. (starší dámy dokáže rozhodit taková prkotina jako je hlava na kůlu... ts)Ten se jen usmál,,S Harrym to bylo v pokoji k nevydržení a k tomu po mě začal házet hlavy. A já tu svojí mám na kůlů. Není to k popukání?"

,,Tak se pojď posadit."ukázala paní Weasleyová na židli.Harry se posadil(Nečekaně)(Kupodivu).Paní Weasleyová mu před něj dala talíř s toasty a čaj.Harry se na ni děkovně usmál a pustil se do jídla.Za chvíli měl dojedeno zvedl se a vyšel ze dveří.,,Co máš namířeno dělat? "zavolal za ním Remus.,,Půjdu se zabít, nebo do knihovny,abych si něco z opakoval do školy."křikl za ním Harry.,,Harymiona (Eh…kdo?)(*běží za slovníkem, který jí na tisíci malých nožičkách zdrhá*) s Ronem půjdou na Příčnou ulici nechceš jít taky?",,Ne...ať si to tam užijí."

Vyběhl schody a zabočil prudce do zatáčky.(To mi něco připomíná :D)

,,Au!" praštila ho Chobot, hodila přes něj igelitovej pytel do koše a nechala paličku, ať si to s nim vyřídí.

Spadl na zem.Dotyčná osoba to ustála a teď na sedícího chlapce na zemi hleděla jako bůh pomsty. (A hele, May mě odhalila a dala mi jednu z rolí),,Pane Pottere,že jste vstal z postele,tak to neznamená,že tu budete běhat po chodbách a srážet profesory."podíval se na Harryho nebezpečně.Harry se s vrávoráním postavil a hodil na Snapea šavli. Ten se to snažil utřít svojí hebkou a umytou hřívou vlasů.Opřel se o zeď a čekal až se mu hlava přestane točit.,,Co je vám?"přiskočil Snape k Harrymu.A dal mu pěstí,,N-nic!"zakoktal s vyraženými zuby. A hlavou na kůlu.

Snape se naklonil k Harrymu až se skoro dotýkali nosy. (*v obavách si připravuje kyblíček*)Harry otevřel oči a zrak mu okamžitě padl do černých,uhrančivých očí, které ho zhypnotizovaly a on nebyl schopen se hýbat, tudíž byl k ničemu a Snape  ho zabil.,,Pane...",,Ano?"ušklíbl se Snape.,,J-já už bych měl jít..."zakoktal.Snape mu zatarasil cestu tím,že dal obě ruce na zeď.Harry byl v pasti.,,Pusťte mě."dal ruce na Severusovu hruď a mírně zatlačil. Přes Severusovu otevřenou košili ho zalechtaly chlupy, jenž pokrývaly celou jeho hruď. A rozhodně nebyly mastné! Snape byl,ale silný (svalnatej Snape :D).Jeho profesor se naklonil ještě blíže nad chlapcovi rty. (*popadá kbelíček a naklání se nad něj*),,Už se nedivím,že vás tolik Pán Zla chce.Pro sebe..."zavrčel.,,Co-cože?",,Slyšel jste...",,Jak o to ví-víte?Co víte vlastně?",,Že jste s Pánem Zla spal?Tak to vím."ušklíbl se.Harry na něj vytřeštil oči.,,Kdo o tom ještě ví?",,Jen nejvěrnější Pánovi služebníci.Já,Malfoy a Avery."Harrymu se podlomila kolena.Kdyby ho teď nechytl Snape za pas,tak skončil jistě na zemi.,,Proč ti dva?",,Musíme vás hlídat.Pán Zla nechce,aby se vám něco stalo.Chce vás mít pod ochranou.Měl jste vidět jak zuřil,když se dozvěděl,že vás Brumbál mučil.Házel se vším,co mu přišlo pod ruku."ušklíbl se,,Avery to schytal dvakrát." (No toto…Voldemort je gay, Snape je gay…kdo bude další?) (Malfoy, Avery, celá Smrtijedská parta. A všichni touží po Harrym a jeho huňaté noze. Ježiši, to byl zase dialog. *vzpomíná na Jess Tarantulu a Voldyho ve sprše*)

,,Jemu na mě záleží?"zamračil se Harry.,,Jistě...",,Ale,vždyť je to nesmysl...celý život mě chtěl zabít.",,To vám musí vysvětlit sám Pán Zla a ne já."pustil chlapce ze svého objetí.

Chlapec pokýval hlavou a vyšel ke knihovně. (Proč tam nedělá mezery? A co řádkování, to jí nic neříká?)

Za židli se přímo zhroutil.Ruce si dal před tvář jako by se chtěl schovat.

To nemůže být pravda. (Málé ímo)

A co?Že tě Voldemort hlídá? (Jako doga, jako kamerový systém)

Nebyl to sen.Myslel jsem,že se mi to jen zdálo.Že jsem byl u Voldemorta. (Smůla)

Tak vidíš,že nebyl.

Má mě vůbec rád? (To já tě miluji! Pojď ke mě... dostaneš zdarma ránu paličkou a odvoz na hřbitov v mém žlutém Bagříku)

Že se ptáš?To je jasná že ano!Snape tě hlídá a Malfoy tě bude taky hlídat určitě...

Jak to můžeš vědět?

Jak známe Voldemorta,tak to tak bude.

Teď ho ale nemůžu zabít.Miluji ho...tedy aspoň myslím....nebo ne?

Na to už jeho vnitřní hlas neodpověděl.Harry se opřel do opěradla takovou silou až křeslo křuplo a spadlo s ním na zem. Knihovna se zhroutila na Harryho, který se udusil návalem knih.(Ajaja…nejen že je přihřátý,ale už trpí i schízou)

Opravdová stupidita tahle povídka. A naše milá May ještě stále píše. Strašné. Pomyšlení, že bude mít tolik kapitol, jako Jess tarantula, která už čítá okolo čtyřiceti je... hrozné.

Poslední komentáře
24.10.2008 17:11:12: Glosy jste měli parádní. A víte co? Já a TreanetyRet jsme May taky glosovaly, po hádce s ní jí došlo...
21.08.2008 10:46:10: Jak říkám, blbost neporazíš a obzvlášť blbost téhle pvodíky. brumbál by nikdy na Harryho nezaútočil,...
 
Ninja! What Naruto Character Are You?
What Naruto Character Are You?
Hosted By theOtaku.com: Anime i'm in slytherin!
be sorted @ nimbo.net
You Are An Exclamation Point
You are a bundle of... well, something.
You're often a bundle of joy, passion, or drama.

You're loud, brash, and outgoing. If you think it, you say it.
Definitely not the quiet type, you really don't keep a lot to yourself.

You're lively and inspiring. People love to be around your energy.
(But they do secretly worry that you'll spill their secrets without even realizing it.)

You excel in: Public speaking

You get along best with: the Dash


Take the Role-Playing Stereotype quiz.


Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

www.wowsignature.com Obrázky a Animace pro Lide.cz
Klikněte zde pro nejlepší obrázky, fotky, animace a glittery pro Lidé.cz