Ledíkovy stránky

Nevěř lidem, že se zachovají dobře. To, že se tak zachováš ty, ještě neznamená, že se tak chovají všichni. (By Kami)

Kecačka

Z diskuze...

Glosy a jednorázovky

Glos č.4

Zae jsem glosoval se Saphirou :)

1.kapitola-myslenky ,christin a ples

12.3.2006 11:21 | kristynka | lili a james jak to dali do hromady

Já vám chci řicst že toto je moje úplne první

povidka a snad se vam bube libyt  jsou tam

me oblybené postavy sirius,lili james lupin i snape

tak si pěkne pocítej te a napiste mi komentař

moc vás o to prosím!!děkuji

Jestli to bude vypadat jako tohle, no tak to potěš koště....(nechápu,v takovém malém článku tolik chyb * nevěřícně kroutí hlavou a brousí nože *)

 

1.kapitola

Byl dlouhý pochmurny moc dlouhý, zdá se mi, nebyl, večer Lili Evansová ty autorky v poslední době vymýšlejí stále nové a nové postavy...copak už jich není dost? sedělala až se z toho podělala(trefné Saphiro J )v Nebelvírské společenské místnosti a přemyslela přemýšlet zjevně neumí (myslela tak moc, až se z toho přemyslela:D ) o tom protivným vtíravým potterovi (Tak to ať doufá, že má malý jenom to p), který ji furt (slang v povídce…wow) popichoval a narážel na ni svým malým počátečním písmenkem (fakt myslíš, že to bylo jen písmenem?:D )..A byl spolu s tím sukničkářem Blackem čárka po kterém toužila snad každá holka v Bradavicích, i když byl na kluky (nestraš mou osobu nějakým slashem), Petrem (Panem) a Lupinem což vůbec nechápu jak někdo jako Lupin se může přátelit s takovými ...........zbytečnými tečkami (doufám, že tu nemají nahrazovat čárky, ačkoliv to tak teda dost vypadá)(to nejsou tečky, ale ptačí bobky) blbci jako jsou oni až hruza (hrůzné jsou tvé chyby)!pamatuji si jak jsem s Lupinem seděli ve vlaku do Bradavic a oba usilovně přemýšleli o tom(to budou pořád jen přemýšlet?Zavolejte Voldymu!), kde seberemu tu všechnu chybějící interpunkci a kam nás zařadí do cely za to pašování hrubek a jaký to tam bude atd.... a tet (asi zkratka pro tetku Bětku) se sice spolu bavíme ,ale když vidím ,ze sem blýzí(co to je?) hrubajzna jako kráva a jeden s těch dvou býků, tak se klidím radši pryč čárka aby my nepraskly nervy. No nejen ty, spíš bych se bála o vnitřnosti...(Saphiro!Neříkej ji to, aspoň bude klid)A oni si řikají, nějak jako pobertové nebo pubertové nebo kriplové s malým písmenkem (jak už jsem psal nahoře…doufám, že jen písmenkem:D), to netuším jak je to přesně je.Ale vím ze (neznám) každej (no vida, slang je zase tady) z nich m přezdívky Potter je velkej kripl dvanácterák čárka Black je malej kripl tichošlápek čárka ale přezdívku lupina (lupínků?) nebo Petra nevím.....větší a menší kripl.

Mě by zajímalo kdy tu uvidím alespoň jednu větu napsanou správně, přijde christin (to je co?Jméno očividně ne) z toho rande s Macbetomem McBetonem :D( :D:D:D).Lili se zamyslela,že ona myslet vlastně neumí, protože nedokáže vymyslet jiné slova a dostává hodně perverzních nabídek od kluků,ale žádny z nich ji zatím neučaroval čárkou (Saphiro, to je teď dvojsmysl jak blázen :D) navíc která ji vždy náhodně  překvapí,když za ni přijde někdo ze Zmijozelu s tečkou a velkým písmenem nedávno za ni přišel ten tupoun Crabbie bez čárky, kterej neumí ani pomalu cist natož aby se zabýval nějakejma trapnejma čárkama a intepunkcí (Rovnou tam napiš, že neuměl ani psát).Ale nejvíc ze všeho čárka co může byt domovníka čárka ji překvapilo,když za ni přišel .........Malfoy s tečkama (To nejsou tečky :D, to je jen znázorněna velikost…:D). .To byl pěknej šok,že je tu zase slang a  když za mnou přijde po těch všech zmizelých čárkách a mudlovskejch šmejdkách ,po čisty krvi a jinejch urážek a přinese tečky a roztrhanou knížkou gramatiky, fakt děsný.Jsem ho odmítla a on se mi za to msti čárka jak jen může dá mi do polívky nějakej jed (to mu schvaluji) lektvar po kterým chytnu průjem a  kterém mi vyskáčou pupínky nemyslela tím náhodou ostny? Protože ta ufonština, co tu předvádí, by tomu dost nasvědčovala. Kaktus jako Brno. nebo mě strapnuje (wtf!) před školou v jídelně já se ho vždy snažím nějak utřít ale všechny ty připravený stěry vždycky jako naschvál zapomenu a někdy se mě zastane potter a black když tam jsou to mě popravdě překvapuje jako něco......jako třeba tečky?(Ne, jen jsou to Potter a Black zase s malým:D) někdy mam pocit ze se potter chová docela normálně no ale nevím nevím ....s nim je to těžký na jednu stanu je děsně hezkej čárka ale na druhou se chová jako největší debil pod sluncem.............tak se tu chová někdo jinej a my to nejsme...

V tom ji z jejího přemýšleni o pobertech vytrhla pánev jménem Christin tečka,velké písmeno cela naštvaná vlítla do místnosti a říka:

"to je takovej debil ten Mecbetom McBeton vykřičník,velké písmeno on my tam říka,nějaké blbosti o tom že bych měla psát správně a jak ho na rande zvou jiný holky a ze můžu být ráda ze je se mnou ,a vis kdo ho zval...... já tě nebudu napínat ta kráva absolutní Narcisa" jsem z té přímé řeči totálně perplex....omluvte mě(z toho si nic nedělej, mi z ní naskakuje husí kůže).

Lili(tak už i Lily je s malým :D) se zatvářila jako kdyby si usrkla odsta Usrkla odsta? Co to ku*va je(WTF!)?

*přemýšlí*

Ahá...Usrkla octa! Jsem ženiální... :D

"cože? ten je ale pěkně trapnej ,ty kluci si neuvědomuji jak nám ubližuji s tou jejich ješitnosti"

Ty autorky si neuvědomujou, jakou katastrofu způsobujou s tou jejich debilností.Jujda, doufám že já nemám takové blbé povídky, nerad bych někou způsobil zástavu krevního oběhu, jak mi tato povídka.

christin se zatvářila,naštvaně, že jí píšou s malým Ch a ze plně souhlasí s tím, že tu chybí tečky. Za to jsem ji klepla pánví.

"to mi s nima povídej ,hele když jsem zrovna od něj odcházela tak jsem viděla McGonagallovou jak něco dáva na nástěnku, tipni si co to bylo?" Radši to nechci vědět...(Já chcu do Bradavic, to bude určitě něco neslušnýho * nadšený pohled *

lili se zatvářila zmateně, zase je s malým L. Já nadějně...

"Prasinky?"

Aťjetohřbitovaťjetohřbitovaťjetohřbitov.....!(Podle mě tě zklamou.)

christininy oči se leskly v tajemném pohledu

"PLES, půjdem na ples!"

Cože, ony NEJEDOU na hřbitov a neodváží je tam pohřební služba v slušivé rakvi?!?!?

Saka, tak jsem se zase sekla...(Já ti to říkal)

lili, začala si prozpěvovat ze se jde na ples, tvářila se hrozně štastně, christin se jenom podezřele ušklíbla a začali se bavit co si ve mou na ples za šaty…………………..rakev, to říkám já, jakože se Saphira jmenuji! A na hřbitov půjdou a autorka jim bude v další rakvi dělat garde.Jasně, zařídím, nemáš na autorku adresu?Už mám nože ostré jako břitva.
Poslední komentáře
02.06.2009 06:46:49: Jsem rád, že se líbilo :)
01.06.2009 19:39:20: Omg!!! Tak to bylo co *nevěřícně hledí na obrazovku*. Glosy super, ale na můj vkus ste byli docela m...
 
Ninja! What Naruto Character Are You?
What Naruto Character Are You?
Hosted By theOtaku.com: Anime i'm in slytherin!
be sorted @ nimbo.net
You Are An Exclamation Point
You are a bundle of... well, something.
You're often a bundle of joy, passion, or drama.

You're loud, brash, and outgoing. If you think it, you say it.
Definitely not the quiet type, you really don't keep a lot to yourself.

You're lively and inspiring. People love to be around your energy.
(But they do secretly worry that you'll spill their secrets without even realizing it.)

You excel in: Public speaking

You get along best with: the Dash


Take the Role-Playing Stereotype quiz.


Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

www.wowsignature.com Obrázky a Animace pro Lide.cz
Klikněte zde pro nejlepší obrázky, fotky, animace a glittery pro Lidé.cz