Ledíkovy stránky

Nevěř lidem, že se zachovají dobře. To, že se tak zachováš ty, ještě neznamená, že se tak chovají všichni. (By Kami)

Kecačka

Z diskuze...

Glosy a jednorázovky

Glos č.5

Pokračování minulé glosy.Opět se Saphirou.

2.kapitola-připavy na ples

12.3.2006 13:37 | kristynka | lili a james jak to dali do hromady

Druhy den od Lilina dozvědění ze je ples ,No to je zase věta...koukám, že čím originálnější, tím blbější se probudil v chlapecký ložnicích James Potter a jeho nejlepší přítel Sírius Black s dlouhým.....í, Glaciere, s Í!(Ty mi taky zkazíš celou legraci :D)

James vstal říká: "jak pak pak jsme se vyspinkali tichošlápku?" Jako buzeranti, Dvanácteráku, jako buzeranti.(To spali spolu?)

Sirius se jenom ospale ušklíbl a zasněně se podival do neznáma kde se nejspíš nacházela tečka (Podle mě spíše čárka…tečka vykopla čárku z I)

"Jamesi, víš co se mi zdálo? Že se ti vrátily uvozovky? (Ne,Jen ta horní)

"nejakej sen o holkách, jak tak tě tak znám vid" ušklíbl se james bez velkého...písmene. (chjo :D)

sirius se usmiva a řiká:"mě se zdáli takový pikantnosti o té kamarádce lili,christin se jmenuje.Potom to snu si říkam čárka že by jsem si to rád vyzkoušel na ostro s nožem....brus Kláco, brus :-p (Hele, tu mají všichni malý :D)"

Sirius s Jamesem se začali děsivě tomu smát však on je ten smích brzy přejde (Jj…brousím na ně nože)...,až probudili Lupina a Petra. Petr s Lupinem se na sebe podívali takovým výrazem že mají konečně velká písmena...nic jiného, Glaciere, takže se vopovaž sem něco na ten způsob psát :D co jim zas přelítlo přes nos. Pánev, to je jasný. (To nebyla pánev, to byl jeden z mých nožů…jsem zkoušel házet)¨

Až se James se Sirusem uklidnili čárka tak jim to vylíčili,petr (s malým) se tvářil jako mame (WTF!) dítě a lupin (s malým)  měl vyraz absolutního zděšení, že už jsou zase krátcí a malí kriplové.  pobaveneho úšklebku.Pak se rozhodli jít na snídani, kde je čekaly dvě zahalené postavy s noži a pánvemi.(Kdo to asi byl?:D)

A tam se dovědeli, že jim čárka zase zdrhla a že za dva dny ve tři pátnáct zemřou. Nařiď budíka a hlavně na to nezapomeň.(Už si ho nařizuji) je ples.

Sirius se rozčiloval: "to nám to nemužou řicst (WTF!) o nějakej ten měsic dřív?" Nemůžou, protože byste zdrhli a to je vysoce nebezpečná věc.(Jj..Brumbál zase bude mít kecy prdy a Sirius se zase zamiluje do nějaké MS)

James byl myšlenkama jinde "a nevíš jak to ma bejt s holkama?" Ty taky umřou, to se neboj.(Holky jdou ke Glacierovi)

sirius se zatvářil nechapavě, proč je na začátky věty a vlastním jméně zase to malé písmeno. A ještě ke všemu v jeho jméně!: "co by s nima mělo být ,holku pozvem do hrobu na párky "

james ,ale se tvaři divně já se taky tvářím dost divně, když tu vidím tenhle blud.(Já to nechápu *slzy v očích*)" Jsou taky plesy čárka kde už máš určenou partnetku čárka nebo jsou taky plesy ,kde zveš jenom jakou chceš nebo všechny najednou, když na to máš dostatek chapadel"

sirius se zatvářil výtězně no to se teda nezatvářil, protože tvářit se výtězně orpavdu nejde...možná ještě tak vítězně, ale to autorka zcela jistě nemyslela.:" to by bylo dobrý si tam ty partnerky střidat to by bylo šu....echm :) znamostí"(Orgie!Budou orgie!Já tam chcu!!!)

"Myslíš ,že by Lili si se mnou zatančila to by mohla byt dobrá u ní šance" Ne, nezatančila, nemá ráda sliz.(A taky nemá ráda paroháče)

sirius (s malým) se pousmál a vzápětí mu jeho úsměv rozmázla pánev.:Ja myslim čárka že jo ale chtělo by to udělat čárka aby na tebe žárlila" Zakopem tě na hřbitově, třeba bude žárlit natolik, že se taky nechá zakopat i s tou svou nohsledkou Christin Saphiro!To m být s malým Ch).

james přikyvl a blazeně se usmál, když se mu o oblyčej (Saphiro…no fuj!) zarazila lopata a do oka nůž.

Pak se přihnal Petr a řiká: "kluci ten ples má být,jako ze si můžeš tancovat se všema holkama no ne...to je ale překvápko..."

"my už to víme Červíčku" řekli na jednou a do hromady pak se začali bavit o holkach čárka ktery pozvou tancovat a dábelském plánu čárka který chtěj udělat na Lili Pojď, domluvíme se na vlastním vražedném plánu. Takže ve tři deset na hřbitově a lopaty s sebou?

Lili mezi tím si ješte s ostatními holkami z koleje vynutili náštěvu Prasinek k nákupu společenského hábitu střihu absolutno (Zase nechápu).

"Lili otoč se čárka to budou kluci slintat,já bejt kluk tak chci s tebou chodit" Já bejt kluk v tvý blízkosti, mám chuŤ tě nečím přetáhnout. No já nevím…Já ji budu spíše bodat

Lili s kamaradkou Christin se začali děsne smát, protože to byli převlečení Glacier se Saphirou a právě je napadl ženiální plán.(ale s velkým Ž!)

"tobě to taky desne sluši hele že ty chceš udělat dojem na Blacka přiznej se" No, přiznej se ke své orientaci, Glaciere, že ty tajně toužíš po Blackovi?(Brrrr…nemám rád slash, natož tohle…leda tak po Andromedě Blackové)

christin se usmala a rika "zase mi ta pitomá autorka dala malé písmeno a jo chci, ja by jsem chtela byt ta holka čárka u který by vydržel co nejdil ze všech" Můžete mi vysvětlit, podle jakého pravidélka píše autorka háčky a čárky?(Netuším…to bude nějaká neaktualizovaná verze)

Lili povídá " podle mne ti to vyjde čárka  hodně krát se na tebe kouká, představ si čárka ja jsem asi divná (Ne asi, ale určitě) čárka ja by jsem chtěla čárka aby pro mě přišel tancovat James Potter" No jo...počkej, fakt že ty oči máš nějak nakřivo...to bude tou osamělou zdí, ke které jsem tě posledně přišpekovala pánví.(To bude tím nožem v oku)

Christin se začala smat " ja jsem to věděla, že se ti začne libyt" já jsem věděla, že ještě budu  zvracet! *zvuk dopadajících zvratek do kýble* (to je nějaký nový název pro byt? * nechápavě mrká*

Lili se naježila " mě se nelíbý čárka ta jeho děsna hlava , a to že každeho zakleje!!!!!!" Mě se nelíbí věcí, děvče, třeba (ne)styl tvého psaní. (To jsme dva J )

Christin jí pobaveně sleduje a řiká" to si povíme po pohřbu.  plesu"

Lili se podíva do zrcadla a v duch (eh?) si řekne, to si povíme čárka zálibně se na sebe usměje do zrcadla a prohlídne si hábit zeleny (ani slovosled to neumí) ,ktery jí jde k očím a zvírazní jí pas a boky....Zálibně si prohlížím novou dodávku železobetonových pánví....(Zálibně si prohlíží nový titanový nůž se stříbrnou rukojetí)

prodavačce řekne "beru ho" a chytla striptéra za ruku a odtáhla ho do kouta.

prodavačka říka stojí 10galeonů 45 srpců

christin se stále podezřele usmíva a říka "taky si ho vemu" uh…tak trojka jo? *závistivý pohled *

Holky se vrátí do Bradavic a těší se na zitřejší ples.

 

Ne....ne....ne, nemám sílu. Jo a jo a jo…je to hovadina :D

Poslední komentáře
20.04.2008 11:18:39: Jejda, jejda, já si to přečetla a nezanechala jsem komentář. Glosy jsou jako vždy výborné, ale ta p...
 
Ninja! What Naruto Character Are You?
What Naruto Character Are You?
Hosted By theOtaku.com: Anime i'm in slytherin!
be sorted @ nimbo.net
You Are An Exclamation Point
You are a bundle of... well, something.
You're often a bundle of joy, passion, or drama.

You're loud, brash, and outgoing. If you think it, you say it.
Definitely not the quiet type, you really don't keep a lot to yourself.

You're lively and inspiring. People love to be around your energy.
(But they do secretly worry that you'll spill their secrets without even realizing it.)

You excel in: Public speaking

You get along best with: the Dash


Take the Role-Playing Stereotype quiz.


Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

www.wowsignature.com Obrázky a Animace pro Lide.cz
Klikněte zde pro nejlepší obrázky, fotky, animace a glittery pro Lidé.cz