Ledíkovy stránky

Nevěř lidem, že se zachovají dobře. To, že se tak zachováš ty, ještě neznamená, že se tak chovají všichni. (By Kami)

Kecačka

Z diskuze...

Glosy a jednorázovky

Jednorázovka č.1

Moje první jednorázovka.Na fanfiction soutěži mi nebylo řečeno,zda-li ji můžu už uveřejnit.Tak ji uveřejňuji.

Lupinovo trápení

 

Držel děvčátko za ruku a plakal. Utíral jí krev z obličeje a hlasitě vzlykal. Nenáviděl se , za to co udělal. Nenáviděl se , za to co je. Už mnohokráte si chtěl ušetřit trápení. Mnohokráte už sáhl po stříbrné dýce , ale vždy ho přemohl strach smíšený s pudem sebezáchovy. Nevěděl co má dělat , matka s otcem se snažili jeho tajemství skrývat. Jeho desetileté tělo se prohýbalo smutkem a zoufalstvím. Někdo otevřel dveře. Byli to jeho rodiče , ve tvářích měli vepsanou hrůzu.On se zmohl jen na ubohé :

„Já nechtěl.“

A vzlykal dál. Otec vzal lopatu , matka uložila syna do postele a s děvčátkem v náručí šla za svým mužem. O pár dnů později celá ves pátrala po zmizelém děvčátku. Prohledali všechny domy , ale nikde nic nenašli.

 

O rok později mu přišel dopis z Bradavic. Považoval za správné , říci řediteli o svém jednoměsíčním stavu a proto mu poslal dopis. Jakou měl radost , když mu ředitel Brumbál odepsal , že s ním i tak počítají na studium a že vymyslí nějaká zvláštní opatření. Nakoupil si tedy věci do školy a připravoval se na poslední úplněk o prázdninách. Každým úplňkem se mu vracela ta vzpomínka. Vzpomínka na to , jak jeho matka zapomněla zajistit jeho pokoj a jak on unesl děvčátko. Vzpomínka na to , co všechno může způsobit jeho prokletí.

 

Ve vlaku do Bradavic se mu stala nehoda. Kliky od kupé byly ze stříbra a tak když si chtěl otevřít , tak se pěkně popálil. Naštěstí si toho nikdo nevšiml , tedy aspoň v to doufal. Poté,co vlak zastavil si vzal odevzdaně kufr a nasedl do loďky. Byl v loďce s dalšími třemi kluky. Jeden měl dlouhé černé vlasy a šedé oči , druhý měl  hnědé střapaté vlasy a kakaově hnědé oči a třetí měl vlasy barvy písku , černé oči a byl z nich nejpodsaditější. Když loďka dorazila ke břehu , uvítala je profesorka McGonagalová. Ta je dovedla do Velké síně , kde začalo zařazování.

 

Všichni z jeho loďky se dostali do Nebelvíru a pak přišel na řadu on. Úplně se třásl , když se blížil k židličce. Profesorka mu nasadila klobouk na hlavu a ten hned vykřikl :

„NEBELVÍR!“

S úsměvem na tváři šel k Nebelvírskému stolu. Téměř na konci roku dostal pořádny šok. Jeho spolubydlící zjistili jeho tajemství. Už se připravoval na to , že ho vykážou z pokoje a poběží si stěžovat Brumbálovi. Avšak nestalo se tak. Jen byli zklamaní , že jím to tajemství sám neřekl , ovšem ujistili ho , že tohle jejich přátelství nerozbije.

 

Další rok měl větší problémy. Vlk v jeho těle jednou dostal větší převahu a on málem utekl do Prasinek. Brumbál tedy musel zajistit dveře Chropticí chýše kouzlem,které při tlaku vydávalo menší elektrické výboje. Takže se teď z úplňku vracel ještě více zničený , než chodil kdy předtím.

 

Třetí rok dostal od svých kamarádů další šok. Zjistil , že se naučili zvěromagii a že mají v úmyslu chodit na úplňky s nim. Po tomhle oznámení měl v očích směs pocitů. Byl tam strach , že se jim tam něco stane , byl tam obdiv , že to za ty necelé tři roky dokázali a byla tam radost , že pro něj hodlají riskovat vlastní bezpečí. Zeptal se jich tedy , jaká je jejich přeměna. Oni se tedy začali přeměňovat. Místo Siriuse se tam objevil pes , který zdánlivě připomínal smrtonoše. Místo Pera se tam objevil potkan a místo Jamese se tam objevil krásny jelen.

 

Od té doby trávili úplňky s ním. Až v šestém ročníku se stala “menší“ nehoda. Sirius málem zajistil smrt Serveruse Snapea tím , že mu řekl ať jde o úplňku do tajné chodby v Mlátivé vrbě. Serverus tam samozřejmě šel a Remus ho málem roztrhal na kusy , ale v Jamesovi se ozvalo svědomí a v podobě jelena Serveruse zachránil. Díky této záchrany si James získal srdce Lili Evansový , která s ním rok poté začala chodit.

Teď seděl zničeně u stolu. Jeho žena,Nympfadora Tonksnová , mu oznámila že bude táta. Prvotní radost vystřídala veliká obava. Co když bude dítě jako on? Co když taky zabije nějakou malou holčičku? Poslal Tonksnovou k rodičům a vydal se pomoct Harrymu. Chtěl při té pomoci umřít , aby se nemusel dívat , jak má jeho dítě zničený život. A to kvůli jedinému člověku. No člověku , ta osoba se už člověkem nazvat nedala. Remus rozhodně vstal a do okolní krajiny zakřičel: „Nenávidím tě Ferine Šedohřebete!“
Poslední komentáře
20.04.2008 19:33:45: dobrý, ale mohlo to být lepší :p :D
01.04.2008 22:24:42: bylo to pěkny, byla to u tebe změna, jen tak dál:) Stačí takhle?:P
01.04.2008 18:13:20: chtěl jsi koment - máš ho mít. nejdřív po technické stránce - za interpunkcí se píšou mezery. Tonks...
 
Ninja! What Naruto Character Are You?
What Naruto Character Are You?
Hosted By theOtaku.com: Anime i'm in slytherin!
be sorted @ nimbo.net
You Are An Exclamation Point
You are a bundle of... well, something.
You're often a bundle of joy, passion, or drama.

You're loud, brash, and outgoing. If you think it, you say it.
Definitely not the quiet type, you really don't keep a lot to yourself.

You're lively and inspiring. People love to be around your energy.
(But they do secretly worry that you'll spill their secrets without even realizing it.)

You excel in: Public speaking

You get along best with: the Dash


Take the Role-Playing Stereotype quiz.


Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

www.wowsignature.com Obrázky a Animace pro Lide.cz
Klikněte zde pro nejlepší obrázky, fotky, animace a glittery pro Lidé.cz